Aprašymas
Tekėjimas su aušra kaip šviesus ulongas iš Fujijan provincijos viduje slepia visą orkestras skonių – švelnias fleitas ir skardžiagarsius trimitus, saldžiai, lyg raudančių lakštingalų lizdas, ulbančias violončeles. Tam, kad gerai kiekvieną iš jų išgirsčiau, patogiai įsitaisau krėsle ir liepsnojančiu lyg vaivorykštė veidu, degte degdamas po kiekvieno išragauto puodelio tykiai teku iš vienos ekstazės į kitą. Įnikęs ją gerti, pamirštu kasdienybės prozoje skęstančius įvykius ir atsitiktinumus. Kai vėlai, jau sutemus, palaimingai šypsodamasis, plaunu arbatos rakandus ir arbatos likučius guldau į savo arbatos komodą, man rodosi, jog guldau į komodą miegoti aušrą. Aušrą, kuri vis iš naujo pati savaime užsidega ir keliauja per visas liepsnas ir purpurus, ir dar kartą grįžta, ir nenori pasitraukti.
Tai neįkainojamas lobis ir būtinas atributas kiekvieniems arbatą geriantiems namams.
Tai saulėgryža žiemos nakty, lašelis po lašelio gelsvą šviesą nešantis ir budinantis svietą – pavasario ankstyvas grybšnis.
Taip tai jis, užuodžiu – tekanti aušra – garuoja jau ant stalo ir aš tirpstu nuo garo kvapo, kol sniegas ten už lango šąlą.
Tekėjimas su aušra kaip šviesus ulongas gali būti užpylinėjamas kung fu cha stiliumi. Tam naudok 95°С ir daugiau temperatūros vandenį, 5 g./100ml. arbatžolių. Pirmam užpylimui gali drąsiai skirti iki 6 ramių įkvėpimų-iškvėpimų išlaikymą, o kitiems užpylimams pridėk dar po 1-ą, nes ulongai mėgsta pamirkti vandenyje. Tas pačias arbatžoles gali užpilti iki 7 kartų, o jeigu norisi intensyvesnio skonio, palaikyk jas užpiltas ilgiau, tačiau ne daugiau nei 20 įkvėpimų – iškvėpimų.