Ališano GABA | Tamsus ulongas iš Taivano

10.0033.00

25g
50g
100g
Išvalyti

Ališano gamtos draustinyje (Taivanas) užaugintų arbatžolių GABA tamsus ulongas šildo jau nuo pirmo gurkšnio. Arbatos šiluma maloniai skverbiasi į kūno raumenis ir pradedi jausti, kaip tirpsti ir lengvėji su kiekvienu nauju užpylimu. Labiausiai tinka nusiraminimui po intensyvaus laiko, nes su kiekvienu nauju užpylimu pakelia vidinę nuotaiką lyg vėjo šuoras auksinius klevo lapus saulėtą rudens popietę. Su kiekvienu nauju užpylimu, tu kaip lapas skrieji sūkuriuodamas tolyn, link auksinio rudens Ališano kalno papėdėje.

Užpiltos arbatžolės nudažo vandenį sodriai gintarine-raudona spalva. Kambarys prisipildo razinų ir šviežiai iškeptos duonos aromatais. Dar porą, naujų užpylimų ir arbatžolės atsiveria dar labiau. Su kiekvienu nauju gurkšniu pradeda vis labiau ryškėti sultingi ir glotnūs karamelės, saldžiųjų bulvių ir medžio skoniai. Stipriausiai šis tamsus GABA ulongas iš Taivano žiba nuo 3 iki 6 užpylimų.

Šis Ališano GABA tamsus ulongas gali būti ruošiamas kung fu cha stiliumi. Tam naudok 5g arbatžolių. Vienas užpylimas apie 100ml. 95 °С vandens.  Pirmam užpylimui gali drąsiai išlaikyti 6-7 ramius įkvėpimus – iškvėpimus, o kitiems užpylimams pridėk dar po 1, nes ulongai mėgsta pamirkti vandenyje. Bandžiau tas pačias arbatžoles naudoti net 9 užpylimams – viskas buvo gerai – maloniai šildo ir atpalaiduoja kiekvienas iš jų. Daugiau nei 9 užpylimų nebandžiau, todėl negaliu pasakyti, kaip ten kas toliau. Jeigu bandysi, parašyk – bus smagu išgirsti. Ačiū

Paruošimo rekomendacijos:

Arbatos ruošimui naudoti 70-80℃

  Kung Fu style / 6g per 100ml   

5 s pirmas užpylimas + 2 s kiekvienam naujam užpylimui

Tradicinis būdas 6g per 500ml   

Palaikyti užpiltas arbatžoles arbatinuke 3-5min

10.0033.00

25g
50g
100g
Išvalyti