Laukinė | Juodoji arbata iš Tailando

9.0029.00

25g
50g
100g
Išvalyti

Laukinė 2020m. derliaus juodoji arbata iš Tailando šiaurėje augančių pusiau laukinių arbatmedžių. Sulaukėjęs skonis pradeda jaustis nuo pat pirmų gurkšnių.  Kaip laukiniai Tailando džiunglių čiabuviai burnoje šokdami maišosi laukiniai poskoniai: raudono vyno sunkumas, slyvų su cinamonu užuominos ir obuolių pyrago rūgštus saldumas. Pilnam jų šokio supratimui siūlyčiau iki 6-7 užpylimų. Per tiek užpylimų tikrai pavyks gerai įsižiūrėti į visų trijų laukinių veidus ir išgirsti jų nesutramdomas natas. Šlovė džiunglėms ir jų laukiniams! Šlovė pirmykščiam gaivalui kurį laukiniai pakelia nuo džiunglių dugno trypdami savo ritualinius šokius!

Laukinė ši kaip vyšnios žiedas pražystantis naktį – drovus, slaptingas ir kilnus. Apie ateinančius karščius ir vasaros tvankias naktis vis pranašaujantis,

kiekvienas gurkšnis Laukinės šios su blizgančiu šilkiniu kailiu, su virš vandens prabėgančiu

svaiginančiu žydėjimu Laukinė ši lyg baltas žiedas sodo pakrašty, lyg mėnuo pilnaveidis vandeny.

Būdama Laukinė ši juodoji arbata iš Tailando puikiai dera į kompaniją kung fu cha arbatos paruošimo būdui. Tam naudok 5 g. arbatžolių. Vienam užpylimui reikia apie 100ml. 95 °С vandens. Pirmą užpylimą laikyk iki 3 ramių įkvėpimų–iškvėpimų, o visiems kitiems – pridėk dar po 1 įkvėpimą–iškvėpimą. Nuo tokių maudynių laukiniai tik džiaugsis ir, atsidėkodami tau, atsiskleis nuostabiausiomis savo skonių natomis. Juodoji arbata turi savybę kartėti, jeigu yra per ilgai laikoma užpilta. Tačiau kartumas yra skonio reikalas, todėl rinkis pagal savo ūpą.

Paruošimo rekomendacijos:

Arbatos ruošimui naudoti 70-80℃

  Kung Fu style / 6g per 100ml   

5 s pirmas užpylimas + 2 s kiekvienam naujam užpylimui

Tradicinis būdas 6g per 500ml   

Palaikyti užpiltas arbatžoles arbatinuke 3-5min

9.0029.00

25g
50g
100g
Išvalyti